весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/5/akcijachista_krayina_televiziina.htm
Акція«Чиста країна»! Телевізійна Служба Новин «1+1», за підтримки Представництва Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, розпочинає акцію «Чиста країна».

А САМЕ, 6 червня 2009 року, з нагоди Міжнародного дня захисту довкілля, журналісти ТСН разом із співробітниками ООН та активістами благодійної організації «Зелене дос'є» прибиратимуть сміття у найпопулярніших місцях масового відпочинку. Мета акції «Чиста Країна» - привернути увагу суспільства до глобальної проблеми засмічення навколишнього природного середовища.

На підтримку інформаційної кампанії "Прямуй на зелене", започатковану Мережею Глобального Договору ООН в Україні в липні 2008 року, теперішня акція відбувається в рамках виконання спільного проекту ПРООН/ГЕФ «Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні».

Учасники акції 6 червня приберуть наймасовіші місця відпочинку:
- національний парк «Голосіївський» у Києві, національний
- парк «Гуцульщина» у Косові,
- національний парк «Святі гори» у Святогорську та Шацький
- національний парк у селищі Шацьк.

В Києві місце проведення акції поблизу озера Дедорівка в Голосіївському національному парку. (Їхати до зупинки вул. Генерала Родімцева, а потім йти пішки в напрямку до озера). Окрім власне прибирання, «1+1» ініціюватиме спеціальну екологічну кампанію у
ефірі, а також будуть розміщені інформаційні таблички у парках із закликом дотримуватись чистоти. ТСН та ООН запрошують усіх бажаючих долучитися до їх ініціативи, пише Інформаційний Відділ ООН.