весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/4/viznacheno_peremozhciv_konkursu_na.htm
Визначено переможців конкурсу на тему "Людина і ліс"! Вчора у Чорноліській лісній школі, що у Знам'янському районі, відзначали переможців обласного конкурсу дитячих малюнків та творчих робіт на тему «Людина і ліс». З-поміж майже п'ятисот робіт , представлених на конкурс, фахове журі шляхом незалежного оцінювання обрало найкращі, - повідомляє канал "Кіровоград".

Так написати про природу і показати її іншим можуть лише справді дуже чисті і щирі її маленькі захисники.

Вручати для багатьох учасників конкурсу їх перші у житті нагороди вирішили урочисто: на колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, куди запросили усіх учасників другого етапу конкурсу разом з учителями та батьками.

Рада обласного Товариства лісівників довго аналізувала усі роботи, представлені на конкурс та шкодувала, що за правилами є лише три призових місця. Бо усі дитячі роботи намальовані та написані серцем - зазначила голова обласного Товариства лісівників Валентина Токарчук,

Переможцями у номінації «кращий твір» визнано Максима Чуйкова з Ново українського району, Тетяну Царенко Світловодського та Соломію Бардин з Онуфріївського.

Найкращими у номінації «малюнок» журі визнало лісові сюжети першокласника Владислава Гільщанського з Долинської, Яни Гавриленко з Побужжя та Андрія Івасіва з Долинського району. Призи лісівники підготували з найбільш омріяних дітьми- телевізор, МП плеєр та ДВД програвач.

Не тільки переможці, а й усі учасники другого етапу одержали солодкі подарунки та книги на мистецьку тематику.

Лісівники не обходять увагою жодну дитину, яка бере участь у організованих ними конкурсах і заохочують усіх, до того ж завжди забезпечать транспортом і погодують діток. Багато хто з них обов'язково поповнить лави лісівників і стане справжнім захисником природи, - зазначають їх учителі. Бо тільки добро породжує у дитячих душах добро у відповідь.