весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/4/u_kirovogradi_stvorjat_centr_pravovoyi.htm
У Кіровограді створять Центр правової і соціально-психологічної допомоги! Як відомо, в скрутні часи слід гуртуватись, щоб легше було долати проблеми. У людей з обмеженими фізичними можливостями їх більше ніж у всіх інших в рази. Тому й народилась ідея створення Спеціалізованого Центру правової і соціально-психологічної допомоги. Про це розповідали ініціатори даного проекту, - повідомляє канал "Кіровоград".

Життя – це боротьба, як стверджують мудрі. Для людей з обмеженими фізичними можливостями вона набагато складніша. Без сторонньої підтримки обійтись важко. Спеціалізований Центр правової і соціально-психологічної допомоги має кілька цілей. Наприклад, надання юридичної допомоги. Це роблять і державні установи. Однак довго і часто не з першого разу. Приватники ж виконують подібну роботу за гроші. А заможних інвалідів в області не багато. Особливо важко розібратись у правових аспектах, які стосуються людей з обмеженими фізичними можливостями тим, хто в такому статусі не з народження.

Поки ще Центр не має власного приміщення. Однак перемовини з владою на цю тему тривають. Нині він діє на базі міської організації інвалідів. Згодом це має перетворитись у справжню мережу обласного рівня. Люди у районах потерпають від недостатньої кількості інформації ще більше. Доречі, точну кількість інвалідів в області назвати складно, каже Владислав Пономаренко.

У новоствореному центрі правової і соціально-психологічної допомоги буде кілька відділів. Один з таких займатиметься психологічною реабілітацією і самих інвалідів і їх родичів.