весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/4/reklamnii_shit_led_ne_vpav_na_proyizhdzhu.htm
Рекламний щит ледь не впав на проїжджу частину у Кіровограді! Вчора у місті Кіровограді на проспекті Перемоги підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу комунальним службам міста по прибиранню з покрівлі 9-поверхового житлового будинку металевих елементів рекламного щита, які загрожували падінням на проїжджу частину.

Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби, з 9.00 3 червня по 9.00 4 червня 2009 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

03.05.2009 м.Кіровоград, Кіровський район, садове товариство «Тімірязєва»: внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 20 кв м сухої трави на відкритій території. З цієї ж причини у м.Долинська, поблизу гаражного товариства «Антилопа», горіло 40 кв м сміття на відкритій території, а на вул. Амурській, що в обласному центрі, згоріло 80 кв м сміття.

03.05.2009 м.Олександрія, смт Димитрово: через необережне поводження господаря з вогнем під час куріння виникла пожежа 2 кв м домашніх речей у житловому будинку.

03.05.2009 м.Олександрія: виникла пожежа 10 кв м покрівлі господарчої споруди у домоволодінні пенсіонерки. Причина встановлюється.

03.05.2009 Олександрійський район, с.Головківка: виявлено артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Ще один снаряд знайдено у с.Назарівка Кіровоградського району. Знешкодження цих боєприпасів піротехніки МНС планують 4 червня поточного року.

04.05.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Будьонного: необережність під час куріння 27-річного сина господаря стало причиною пожежі домашніх речей та 28 кв м перекриття гаража.