весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/30/prokuratura_skasuvala_postanovu.htm
Прокуратура скасувала постанову щодо пам'ятника у Голованівську! У п'ятницю, 26 червня 2009 року виконуючим обов'язки прокурора Голованівського району скасовано незаконну постанову інспектора СОГП Голованіського РВ УМВС в області, якою було відмовлено у порушенні кримінальної справи за зверненням завідуючого сектором внутрішньої політики Голованівської райдержадміністрації щодо факту пофарбування чорною фарбою бюсту пам'ятника Тараса Шевченка у центрі Голованівська.

За результатами проведеної перевірки за вказаною заявою виконуючий обов'язки прокурора району порушив кримінальну справу за ч. 1 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося винятковим цинізмом), оскільки вказані дії носять характер демонстративної зневаги до загальноприйнятих норм моралі та супроводжувались винятковим цинізмом.

Для організації досудового слідства кримінальну справу направлено до Голованіського РВ УМВС в області, пише сайт «весь Кіровоград» з посиланням на Прес-службу прокуратури Кіровоградської області.