весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/29/miska_prokuratura_u_kirovogradi.htm
Міська прокуратура у Кіровограді не горіла, а диміла (ФОТО)! Зранку 29-го червня на сайт «весь Кіровоград» надійшла інформація про те, що вночі з неділі на понеділок у Кіровограді горіла будівля, в якій знаходиться Кіровоградська міська прокуратура, обласна екологічна прокуратура та травмпункт.

Акцентуємо вашу увагу, що пожежа у прокуратурі пов'язана не тільки із втратою матеріальних цінностей та витратами на ремонт, але і з можливою небезпекою втрати інформації по тим справам, які ведуться прокуратурою. Втім, приїхавши на місце події, кореспондент сайту «весь Кіровоград» з'ясував, що вночі відбулося займання мережі подачі електроенергії, у результаті чого було закопчено коридори та кабінети прокуратури. Навіть квіти у кабінетах, не говорячи вже про шпалери, меблі чи документи, не постраждали.

Прокурор Кіровограда, Олександр Петрович Бабіков, розповів, що, не зважаючи на вихідний день, вже до обіду у коридорах прокуратури буде наведено лад, і робота установи продовжуватиметься у встановленому порядку. Також продовжуватиметься ремонт, який триває на першому поверсі будівлі, і у найближчому майбутньому завершиться.

Фото дивіться тут!