весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/28/stepan_capyuk_sprostuvav_informaciyu.htm
Степан Цапюк спростував інформацію, що прозвучала у телеефірі! У п'ятницю, 26 липня 2009 року, в передачі «Шустер live» прозвучала заява від групи нібито членів Партії регіонів, депутатів Голованівської районної ради про їхню підтримку народного депутат від БЮТ Віктора Лозинського, який є фігурантом резонансної кримінальної справи стосовно вбивства громадянина Олійника в Кіровоградській області.

Керівник обласної організації Партії регіонів у Кіровоградській області Степан Цапюк спростував інформацію, що прозвучала в ефірі телеканалу «Інтер», і надіслав заяву до сайту "весь Кіровоград"

"Я заявляю, що згадані депутати не є членами Партії регіонів з 2006 року, - наголосив Степан Цапюк, - а тому жодного відношення до нашої політичної сили не мають. Зокрема, й депутат Кадзієвський, котрий також залишив партійні лави три роки тому. Я поважаю право кожного громадянина мати власну думку, але спекулювати іміджем партії напередодні президентської кампанії вважаю абсолютно неприпустимим. Ми щиро жалкуємо, що внаслідок інциденту загинула людина. Водночас віримо у справедливість народної мудрості: на чужому нещасті свого щастя не збудуєш".

Принагідно Степан Цапюк зазначає, що обласна організація Партії регіонів засуджує спробу деструктивних осіб використати дану ситуацію задля власних політичних амбіцій. Згадана заява вводить в оману громаду і є некоректним висловлюванням, що дискредитує не лише репутацію Партії регіонів, а й основи демократії в українському суспільстві.

До речі, під час прес-конференції, що відбулася минулого тижня у Кіровоградській обласній організації Партії регіонів, Степан Цапюк наголосив, що досі у Голованівській районній організації ПР немає голови. "Люди не витримуть на цій посаді більше двох тижнів, на них здійснюється тиск, і вони приносять нам назад партквиток", - підкреслив пан Цапюк. На питання, чи пов'язано це із Віктором Лозінським, Степан Цапюк відповід ствердно. Втім, додав, що нині знайдено людину - тверду і незалежну, - яку не вдасться залякати, і яка очолить Голованівську районну організацію Партії Регіонів.