весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/27/litvin_vvazhaye_sho_na_golovanivskii.htm
Литвин вважає, що на "голованівській справі" будують виборчі кампанії. Спікер Володимир Литвин вважає, що на загибелі людини у Кіровоградській області, з якою пов'язують депутата від фракції БЮТ, намагаються вибудувати політичні кампанії.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Рада, коментуючи розгляд у парламенті питання про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування інциденту в Кіровоградській області, з яким пов'язують депутата від БЮТ Віктора Лозинського.

"Для мене зрозуміло одне: сьогодні на цій трагедії...намагаються вибудувати політичні сценарії й вибудувати політичні кампанії, з огляду на те, що президентська кампанія у нас вступає в активну фазу", - заявив Литвин.

За словами спікера, створення такої комісії необхідно для того, щоб вона з'ясувала "неупереджено, але чесно і об'єктивно" питання про те, що сталося в Кіровоградській області.

Це необхідно для того, "щоб у нас перемагала істина, і щоб всі були рівні перед законом", підкреслив він.

Спікер також нагадав, що у випадку, якщо слідство представить всі відповідні необхідні матеріали і доведе причетність депутата до цієї трагедії, в парламент може бути внесено подання про зняття з цього депутата депутатської недоторканності.

Як відомо, 16 червня під час інциденту з участю народного депутата від БЮТ Віктора Лозинського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка і начальника Голованівського РВ УМВС Михайла Ковальського загинув 55-річний місцевий житель Валерій Олійник.

"Інтерфакс-Україна"