весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/timoshenko_gotova_zdati_lozinskogo.htm
Тимошенко готова "здати" Лозинського. Прем'єр Юлія Тимошенко вимагає від Генпрокуратури, у разі необхідності, внести подання до Верховної Ради на позбавлення БЮТівця Віктора Лозинського депутатської недоторканості - повідомляє Українська правда .

Про це сказано у заяві Тимошенко з приводу "Кіровоградського інциденту" , поширеному прес-службою БЮТ.

"Перед законом рівні всі, і якщо хтось винний, він повинен гарантовано сісти на лаву підсудних, незважаючи на депутатську недоторканість", - заявила Тимошенко.

"Оскільки ж Верховна Рада і досі не ухвалила рішення про її скасування, Юлія Тимошенко вимагає від Генеральної прокуратури якнайшвидше, в максимально стислі терміни, у разі наявності доказової бази, внести подання до Верховної Ради на позбавлення Віктора Лозинського депутатської недоторканості", - йдеться у повідомленні.

При цьому Тимошенко запевняє, що ні в кого з її колег "не здригнеться рука проголосувати за відповідне рішення про позбавлення Лозинського недоторканості за наявності для цього підстав".

"Ми не маємо наміру захищати тих, хто коїть злочини. Зараз - справа за Генеральною прокуратурою, і питання, чому вона як завжди бездіє", - заявила вона.

При цьому вона наполягає "на швидкому, неупередженому і деполітизованому розслідуванні" інциденту за участю Лозинського.