весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/svoboda_proponuye_golovi_golovanivskoyi.htm
"Свобода" пропонує голові Голованівської сільради піти! У заяві, що надійшла на адресу сайту "весь Кіровоград" із прес-служби Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода», йдеться про те, що (цитата) "минуло вже понад місяць з того часу, як Голованівська селищна рада у день перепоховання Тараса Шевченка 22 травня 2009 року ухвалила протизаконне антиукраїнське та антидержавницьке рішення про демонтаж малого герба України – Тризуба та встановлення на одному з пам'ятників імперсько-комуністичного символу - серпа і молота".

"Свобода" нагадує що 4 липня виповниться місяць з часу варварського зруйнування погруддя Тарасу Шевченку у Голованівську. Зважаючи на це та на відсутність дій з боку Голованівської селищної ради, спрямованих на відновлення державного символу та погруддя Кобзареві, Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» пропонує голові селищної ради Маковею А.М. добровільно залишити посаду голови Голованівської селищної ради, а депутатському корпусу Голованівської селищної ради - у повному складі подати у відставку.

В іншому разі, йдеться у заяві, «Свобода» вимагатиме у судовому порядку скасування незаконного рішення селищної ради, дочасного припинення повноважень голови Голованівської селищної ради та депутатського корпусу селищної ради і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до наруги над державними та національними символами, повідомляє голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко, пише сайт "весь Кіровоград"