весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/prokurora_kirovogradskoyi_oblasti.htm
Прокурора Кіровоградської області звільнено за Голованіську справу. Прокурор Кіровоградської області, прокурор Голованівського району та начальник райвідділу міліції Голованівського району звільнені із займаних посад у зв'язку із убивством Валерія Олійника, заявив президент Віктор Ющенко.

"Я вдячний прокуратурі за те, що вона відреагувала, що сьогодні звільнений прокурор району, прокурор області, начальник райвідділу міліції. Сподіваюся, що сьогодні до вечора буде звільнений начальник обласного управління МВС", - заявив Ющенко.

"Це повинно бути честю мундира: людина, яка допустила такий кадровий підбір - хай вона десять разів не винна, але якщо акцептувала наявність у рядах міліції таких варварів - повинна нести за це відповідальність як начальник управління", - додав президент.

Як відомо, 16 червня внаслідок інциденту за участі депутата від фракції БЮТ Віктора Лозинського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка та начальника райвідділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського загинув Валерій Олійник.

Українська правда