весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/naimasovisha_molodizhna_organizacija.htm
Наймасовіша молодіжна організація відсвяткувала 90-річний ювілей! У Кіровограді урочисто відсвяткували 90-ту річницю Ленінського комуністичного союзу молоді, найбільш масової молодіжної організації в історії нашої держави, - повідомляє канал "Кіровоград".

Традицією комсомолу завжди було вшановувати пам'ять своїх товаришів, які за різних обставин віддали своє життя заради ідеї та Батьківщини. Тож святкові урочистості в обласному центрі розпочалися з мітингу-реквієму, під час якого поіменно згадали комсомольців Кіровоградщини, що прославилися бойовими подвигами. Вшанування пам'яті не обмежилося лише спогадами. Зі сцени звучали улюблені пісні багатьох поколінь комсомольців. А самі колишні активісти молодіжного руху переконані, що святкування 90-річччя комсомолу на державному рівні - це визнання позитивного внеску цієї організації в розвиток держави.

На святкування до Кіровограда з'їхалися активісти комсомольського руху з усієї області. Це небайдужі до ідеї люди, які у різні часи вели за собою комуністичну молодь. Урочистою колоною вони пройшлися центральними вулицями міста аж до обласної філармонії, де на них чекав підсумковий святковий захід з насиченою концертною програмою та численними привітаннями, в тому числі і від колишніх керівників комсомольців області.

Під час заходу згадали історію трудової слави комсомольців від часів заснування цього руху і до років перебудови. І хоч сьогодні не існує незалежної молодіжної спілки, проте досвід, який отримали комсомольські керівники, продовжує працювати на користь держави та області, зокрема.