весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/dolinska__sered_lideriv_zno_v.htm
Долинська - серед лідерів ЗНО в Україні! Днями Президент України Віктор Ющенко та міністр Іван Вакарчук зустрілися з лідерами ЗНО. На зустрічі була і представниця Кіровоградщини - Ольга Ласкурик, випускниця школи #3 міста Долинська Кіровоградської області. Ольга набрала 200 балів із двох предметів - "Географія" та "Математика".

Президент України Віктор Ющенко та міністр освіти і науки Іван Вакарчук зустрілися з кращими учасниками зовнішнього незалежного оцінювання. На зустріч було запрошено майже 70 юнаків та дівчат, які набрали під час тестування по 200 балів з двох - чотирьох предметів.

На переконання Глави держави, впровадження тестування є однією з найглибших реформ у педагогіці України, до якої ми йшли не один рік. Навіть сьогодні, зазначив він, є певні сили, які б не хотіли бачити продовження реалізації цього загальнонаціонального проекту. "Але я хочу чітко і ясно сказати: я не допущу, щоб якась тінь впала на національну систему незалежного тестування і ту роботу зокрема, яку проводить міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, президент АПН Василь Кремень та ціла когорта представників української педагогіки", - наголосив Президент.

"Я довіряю тим людям, які сьогодні очолюють українську освіту. І реформи, які ми робимо - це краща відповідь на те, як мати більш конкурентного випускника середньої та вищої школи України", - підкреслив В.Ющенко.

Міністр Іван Вакарчук подякував учасникам тестування за видатні результати та досягнення в навчанні: "Ви досягли максимальних успіхів на рівні школи. Тепер перед вами відкривається цікавий та широкий світ. Ідіть і досягайте. Обирайте фах, якому хочете присвятити все життя і з яким ви будете у гармонії".

Наприкінці зустрічі Президент вручив молодим людям пам'ятні подарунки, пише www.vstup.in.ua