весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/26/burhlivimi_opleskami_kubok_uyefa.htm
Бурхливими оплесками Кубок УЄФА зустрічали в Кіровоградській ОДА! Вчорашнє засідання колегії облдержадміністрації було призупинене на кілька хвилин через неординарну подію – під бурхливі оплески учасників колегії зайшов наш земляк, воротар донецького «Шахтаря» Андрій Пятов з дорогоцінним трофеєм - Кубком УЄФА!

Кубкову делегацію щиро вітав голова обласної державної адміністрації Василь Моцний. Від імені усієї Кіровоградщини він подякував вихованцю кіровоградського футболу Андрію Пятову за чудову перемогу «Шахтаря» і за те, що гідно продовжує високі традиції Валерія Поркуяна, Андрія Канчельскіса, Вадима Євтушенка. Андрій щиро подякував голові облдержадміністрації і подарував Василю Моцному футболку «Шахтаря» та м'яч з автографами гравців команди.

Василь Моцний вручив Андрію Пятову Почесну грамоту обласної державної адміністрації – за високі досягнення у спорті, а також ювілейне видання на честь 70-річчя області «Кіровоградщина. Історія. Традиції. Сучасність», в якому у розділі спорт теж згадується про Андрія.

Також Андрій Пятов повезе у Донецьк вітальний сувенір команді «Шахтар» від жителів Кіровоградщини.