весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/24/revizori_kirovogradshini_obgovorili.htm
Ревізори Кіровоградщини обговорили нововведення у своїй роботі. На минулому тижні в залі засідань контрольно-ревізійного управління Кіровоградської області відбулась нарада-семінар для представників контрольно-ревізійних відділів у районах. Ревізори області зібрались для того, щоб обговорити нововведення в роботі своєї служби, а їх останнім часом назбиралось чимало, - повідомляє прес-служба контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області.

Відкриваючи нараду начальник контрольно-ревізійного управління нашої області Таліна Василівна Дзеркаль наголосила на тому, що, не зважаючи на кризові явища в економіці України, органи ДКРС лишаються авторитетною службою, діяльність якої повинна бути направлена на забезпечення дотримання фінансово-господарської дисципліни в країні. Саме з цією метою в Україні впроваджується новий вид державного фінансового контролю – операційний аудит. Це нововведення полягає в тому, що на деяких державних об'єктах (в основному в цей перелік входять установи Мінпаливенерго та Мінтрансзв'язку) будуть працювати аудитори, що контролюватимуть найбільш ризикові господарські операції. Такий «стаціонарний» ревізор має аналізувати розрахунки даної установи та негайно реагувати, якщо буде виявлено порушення.

Операційний аудит - головне, але не єдине нововведення у роботі контрольно-ревізійних органів. На нараді-семінарі обговорили оновлену методику перевірки державних закупівель, а саме процедури проведення тендерних торгів (до речі, за результатами минулого року наше управління входило в число кращих по роботі в цьому напрямку), зміни у порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та багато інших питань. Ревізори поділились досвідом проведення контрольних заходів та поспілкувались на найбільш актуальні теми економічного сьогодення України.