весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/24/kirovogradci_priyednalisja_do_masovogo.htm
Кіровоградці приєдналися до масового пробігу в Олімпійський День бігу! Щороку в червні в країнах усього світу відбувається так званий Олімпійський День бігу – свято заради єднання народів і пропаганди здорового способу життя. В Україні ж дана акція також вже встигла стати традицією і проходить вона щороку в усіх регіонах. Дух олімпізму сьогодні відчули і в Кіровограді. До масового пробігу центральною вулицею міста долучилися не тільки представники різних спортивних організацій, а й просто усі бажаючі, - повідомляє канал "Кіровоград".

Масовий легкоатлетичний пробіг в нашій області проходить вже вп'яте. Варто відзначити, що з кожним роком він збирає все більше учасників. Сьогодні центральною вулицею міста пробігли не тільки молоді спортсмени, а й ветерани спорту, і просто не байдужі до акції кіровоградці. Головна ж умова для участі – довідка про стан здоров'я і звісно ж, бажання перемагати.

Маршрут же, яким рухалися учасники забігу традиційний – старт від Фортечних валів, де окрім усього відбулася урочиста лінійка з вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів під час Великої Вітчизняної війни, а фініш – на площі Кірова. Саме тут відбулися церемонія нагородження, різноманітні вікторини на олімпійську тематику і, звісно ж, виступи та подяки організаторів свята.

Для маленької Даринки, цей день також став особливим. У свої 1 рік і 11 місяців вона вже має, перше, так зване спортивне досягнення – перемогу у номінації «наймолодший учасник змагань».

Майстер спорту Радянського Союзу Ігор Волошин був у числі найдосвідченіших учасників акції. На його думку, масштаби цьогорічного забігу говорять самі за себе – Кіровоград, в черговий раз підтвердив свій статус спортивного міста.

По закінченню ж акції, всі її учасники отримали спеціальні сертифікати за підписом президента Міжнародного Олімпійського комітету Жака Раге.