весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/24/derzhavni_sluzhbovci_vidznachili_vchora.htm
Державні службовці відзначили вчора своє професійне свято. Їх робота – щоденно організовувати життя громади, реалізовувати задачі, які ставить влада. Державні службовці вчора відзначили своє професійне свято, - повідомляє канал "Кіровоград".

Жодна сфера життя громадянина держави була б неможливою без роботи, яку виконують державні службовці. З ранку й до вечора у своїх кабінетах ці люди планують, аналізують, корегують життя тієї громади, на яку працюють. Саме держслужбовці реалізовують стратегію, обрану центральною владою. А вже від їх фаховості й ставлення до своїх обов'язків і залежить, як живе область, район чи село. Про це нагадав своїм колегам голова обласної державної адміністрації Василь Моцний у вітальному слові.

Володимир Желіба – людина-легенда. Він яскравий приклад професіоналізму, відданості своїй роботі. Будучи головою Кіровоградського обласного виконкому в 1980-му-1992-му роках він чимало зробив для області. Саме тому сьогодні до Дня державного службовця його нагородили почесною відзнакою області із символічною назвою «Честь і слава Кіровоградщини». А Володимир Іванович зазначив – ті, хто прийшли на зміну теж варті найвищої похвали.

Яків Бондар, заступник голови обласної ради привітав присутніх від депутатського корпусу. Адже держслужбовці працюють з ними пліч–о-пліч.

Персональні відзнаки отримали ті, чия робота заслуговує особливої уваги.