весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/24/bezpeka_dorozhnogo_ruhu__shljah.htm
«Безпека дорожнього руху – шлях до майбутнього»! Масштабне відпрацювання із такою назвою розпочали співробітники Державтоінспекції. І лише за кілька годин роботи на окремо взятому відрізку дороги, даішники зафіксували 110 Порушень правил дорожнього руху, - повідомляє канал "Кіровоград".

На першому етапі проведення заходів із запобігання дорожньо – транспортних пригод, порушень правил дорожнього руху та злочинів, пов'язаних із дорогою та автотранспортом, на відпрацювання залучили більше 20 працівників Державтоінспекції. Кількість, хоч і не вражаюча, але результати пристойні. Шість годин чергування на вулиці Маланюка принесли даішникам 110 складених протоколів. Найбільше серед них, порушень правил пішоходами та проїзд на заборонний сигнал світлофора. Щодо останнього, то водії не завжди згодні із претензіями правоохоронців.

Крім цього, не усі автолюбителі знають де можна зупинятись, полюбляють не пропускати пішоходів та їздять без талонів техогляду. Одному водієві не пощастило більше за інших – його нерозмитнений автомобіль потрапив на штрафмайданчик. Взагалі ж, інспектори ДАІ попереджають, увесь літній період наряди дорожньо – патрульної служби працюватимуть у посиленому режимі. Особливо ретельно відстежуватиметься ситуація на дорогах південного напрямку.