весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/23/olija_ta_mjaso_trimayut_pershist.htm
Олія та м'ясо тримають першість на споживчому ринку! За січень–травень 2009р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на суму 2470,5 млн.грн., - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

У структурі реалізації найбільша частка припадала на виробництво харчових продуктів та напоїв (39,5%), виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (25,2%) та машинобудування (15,5%).

Значну частку в обсягах реалізації харчових продуктів та напоїв ста-новили олія та тваринні жири, м'ясо та м'ясні продукти; у машинобудуванні – електричне, електронне та оптичне устатковання, механічне устатковання, насоси, компресори та гідравлічні системи.

Серед міст та районів області найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Гайворонського і Новоукраїнського районів, харчової промисловості – міст Кіровограда та Світловодська, Новоукраїнського та Світловодського районів, машинобудування – міст Кіровограда та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу за 5 місяців п.р. по області становив 2390,6 грн., найбільше – у Голованівському (7180,3 грн.) районі, містах Кіровограді (5163,4 грн.) і Світловодську (4349,8 грн.).