весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/23/kirovogradski_poshtari_mayut_garnu.htm
Кіровоградські поштарі мають гарну фізичну форму! П'ятий рік поспіль працівники Кіровоградської дирекції «Укрпошти» беруть участь у змаганнях обласної спартакіади. У нинішньому році поштарі визначали кращих у шести видах спартакіади, - повідомляє канал "Кіровоград".

Місцем проведення спартакіади працівників «Укрпошти» став гостинний Бобринець, де на місцевому стадіоні спортсменам-аматорам створили найкращі умови для змагань і відпочинку. Започаткована 5 років тому спартакіада, організатором якої є Кіровоградська міська організація ФСТ «Спартак» з кожним роком користується все більшою популярністю серед поштарів, для яких змагання перетворюються на справжнє свято.

Учасниками п'ятої спартакіади стали більше 60 працівників «Укрпошти» з 8 команд. Саме на таких змаганнях поштарі продемонстрували, що вони перебувають у гарній фізичній формі та віддають перевагу здоровому способу життя.

Хоча девізом спартакіади був знаменитий вислів «Головне не перемога, а участь», учасники змагань задля перемоги віддавали усі сили, які подвоювалися завдяки просто несамовитій підтримці колег-уболівальників.

У кожному з видів спартакіади: гирьовому спорті, шашках, дартсі, настільному тенісі, легкій атлетиці та армреслінгу були свої лідери, а у загальному заліку перше місце посіла команда господарів з ЦПЗ №7. На другому місці минулорічний переможець – «Поштовики Прибужжя» з Гайворонського району, на третьому – команда Центрального Поштамту. На переможців і призерів спартакіади чекали призи, грамоти та медалі, а всі команди-учасниці отримали від керівництва Кіровоградської дирекції грошову винагороду. І можна не сумніватися, що величезний заряд бадьорості та здоров*я, отриманий поштарями, допоможе їм у щоденній, кропіткій і такій необхідній людям роботі.