весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/22/u_pasazhirki_elektropotjagu_vibuhnula.htm
У пасажирки електропотягу вибухнула сумка – травмовано 5 осіб. За інформацією прес-служби ГУМНС України в Кіровоградській області , у суботу, 20 червня, в Маловисківському районі, Кіровоградської області на перегоні Шестаківка – Плетений Ташлик, 246-й км: стався вибух невідомого предмету в сумці у пасажирському вагоні електропотягу № 6333 сполученням «Знам'янка-Помічна-Колосівка» Знам'янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці. Зупинки руху не було. Електропотяг з незначними пошкодженнями вікна, речової полиці та стелі вагону № 5 відправлено на запасну колію ст. Помічна для обстеження співробітниками УСБУ та УМВС в області.

Внаслідок вибуху травмовано п'ятьох осіб (двох госпіталізовано до Новоукраїнської ЦРЛ). Травмовані, які доставлені до хірургічного відділення Новоукраїнської ЦРЛ (1987, 1987, 1991, 1991 р.н.), знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Стан травмованих – середнього ступеня важкості. Травмованого 29-річного чоловіка після обстеження та надання необхідної медичної допомоги виписано. О 18.05 год. на ст. Помічна сформовано новий електропотяг, який виїхав з пасажирами за встановленим маршрутом з усіма зупинками до ст. Колосівка Миколаївської області. До місця події залучались оперативні групи УМВС, УСБУ в Кіровоградській області, обласної прокуратури та Добровеличківського РВ ГУМНС України в Кіровоградській області. За фактом вибуху проводяться слідчо-оперативні дії. Подія знаходиться на контролі ГУМНС України в області.