весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/22/sbushniki_zatrimali_molodika_sho.htm
СБУшники затримали молодика, що скоїв теракт в електропоїзді. Співробітниками Служби безпеки України спільно з міліцією в результаті здійснення невідкладних розшукових заходів протягом доби затримано особу, з вини якої близько 15 години 25 хвилин 20 червня 2009 року стався вибух саморобного вибухового пристрою (СВП) в одному з вагонів електропоїзду, що рухався за маршрутом Знам'янка-Помічна-Колосовка, на 246 кілометрі перегону Шестаківка-Плетений Ташлик (Новоукраїнський район Кіровоградської області).

В результаті вибуху п'ять пасажирів отримали травми середнього ступеня тяжкості і доставлені до Новоукраїнської центральної районної лікарні та медичного пункту на станції Помічна. Про це "весь Кіровоград" повідомила прес-група УСБУ в Кіровоградській області .

В ході оперативно-слідчих дій затриманий молодик, який зізнався співробітникам СБ України. Також встановлено особу, яка допомагала у виготовлені СВП.

За матеріалами СБ України щодо затриманого транспортною міліцією порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

На даний час небезпеки для пасажирів та вантажних перевезень немає. Обстановка на залізниці повністю контролюється правоохоронними органами. Ведеться слідство.