весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/22/konflikt_u_miskii_partiyi_regioniv.htm
Конфлікт у міській Партії регіонів у Кіровограді трива з 2007 року! Про це під час прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ заявив сьогодні, 22 червня Віктор Кухаренко, депутат Кіровоградської міської ради, заступник міського голови, екс-член Партії регіонів.

Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», днями Віктор Кухаренко був відсторонений від виконання обов'язків керівника Кіровоградської міської організації Партії регіонів, і так само було розпущено раду міської парторганізації. Рішенням центральних органів керівництва партії протягом тижня було проведено збори у первинних організаціях партії та підготовлено міську партійну конференцію, яка і відбулася минулої суботи (деталі читайте тут!)

Під час прес-конференції Віктор Кухаренко наголосив, що події останніх тижнів – наслідок конфлікту, який тривав у кіровоградській Партії регіонів з 2007 року. І винуватцем цих конфліктів Віктор Іванович назвав народного депутата України, куратора Кіровоградської області від ПР Сергія Ларіна.

«У нас тривалий час напружені стосунки із Сергієм Миколайовичем, хоча свого часу він кілька разів позитивно оцінював роботу очолюваної мною партійної організації», - підкреслив Віктор Кухаренко.

Також на прес-конференції виступив Олег Ткаченко, депутат обласної ради, керівник фракції Партії регіонів в облраді, член Кіровоградського виконкому. Він додав до слів колеги, що результати роботи комісії, яка перевіряла діяльність кіровоградської Партії регіонів, приймалися до уваги керівництвом міської організації, недоліки виправлялися.

«Не має недоліків лише той, хто нічого не робить» - зауважив Олег Володимирович. І додав, що міська партійна конференція пройшла за відсутності у складі делегатів депутатів міської та обласної рад, що спілкування із активом партії показало наявність двох точок зору на внутрішньопартійні проблеми, а зваженої та широкомасштабної дискусії не відбулося.

«За якими принципами обирався кандидат на посаду керівника Кіровоградської міської організації Партії регіонів я так і не зрозумів, оскільки досвід членства у партії та роботи у її структурах тут очевидно не грав жодної ролі» - підкреслив Олег Ткаченко. І додав, що на зборах первинних організацій, які тривали протягом двох-трьох днів, було виключено чимало рядових членів партії, які з тієї чи іншої причини не змогли з'явитися на засідання.

«Натомість лави партії значно поповнилися за рахунок нових членів – працівників заводів «Червона Зірка» та «Гідросила», - пояснив Олег Володимирович, і додав, що радий поповненню лав партії, але серед мотивів для такого масового вступу нових членів виокремив лише один – вплив на прийняття "правильного" рішення партійної конференції.