весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/21/narodna_samooborona_u_kirovogradi.htm
«Народна самооборона» у Кіровограді проти захоплення землі! Днями під стінами Кіровоградської райдержадміністрації пройшов мітинг членів городницького кооперативу «Перспективний» за підтримки активістів громадянського руху «Народна Самооборона».

Акція відбулася з метою недопущення захоплення земельної ділянки площею 34 га, яку 500 членів городницького кооперативу «Перспективний» орендують в Кіровоградській РДА.

У той день, 19-го червня повинна була відбутися чергова сесія Кіровоградської РДА, на якій мало розглядатись питання земельної ділянки, так як договір оренди з городницьким кооперативом «Перспективний» закінчився в квітні 2009 року, але Кіровоградська РДА продовжувати договір не збирається, так як на ділянку мають види високопоставлені особи Кіровоградської області для будівництва котеджів. Тому був проведений мітинг щоб не допустити злочинних рішень, але сесія Кіровоградської РДА, з невідомих причин, була перенесена.

«Це питання залишається на нашому контролі і ми доводемо його до позитивного вирішення» - повідомив голова Кіровоградської обласної організації ГР «Народна Самооборона» Віталій Попіль, повідомляє "Народна самооборона"