весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/20/skandal_na_partiinii_konferenciyi.htm
Скандал на партійній конференції міської організації Партії Регіонів у Кіровограді! Сьогодні, у суботу 20-го червня по обіді у Кіровограді відбулася 21-ша звітно-виборча конференція міської організації Партії Регіонів, яка пройшла у залі Кібернетико-технічного коледжу. Там же зранку відбулися дві звітно-виборчі конференції районних у місті Кіровограді організацій (Ленінської та Кіровської), інформує сайт "весь Кіровоград"

У роботі конференції ПР взяв участь народний депутат, куратор області від партії Сергій Ларін, а також керівник відділу по роботі із обласними партійними організаціями Центрального секретаріату ПР Євген Онопрієнко. Відкрив та конференцію голова обласної організації Партії регіонів, екс-нардеп Степан Цапюк.

Першим виступив народний депутат Сергій Ларін, який повідомив про безпрецедентне рішення центрального керівництва партії щодо відсторонення від виконання обов'язків керівництва міської організації ПР у Кіровограді та розпуску ради партії у місті.

У наступному виступі Степан Цапюк повідомив, що у п'ятницю, 19-го червня відбулося засідання Оргкомітету з підготовки до проведення звітно-виборчої конференції розглядалися дві ймовірні кандидатури на посаду голови міської організації: керівника фракції ПР в обласній раді Олега Ткаченка та гендиректора ЗАТ «Гідросила Груп» Юрія Тітова. Степан Цапюк повідомив, що Оргкомітет більшістю голосів підтримав Юрія Тітова.

Конференція почала набирати ознак скандальності, коли до слова був запрошений відсторонений керівник міської організації Партії регіонів, заступник міського голови Кіровограда Віктор Кухаренко. У своєму виступі Віктор Іванович зазначив, що більшість делегатів, присутніх на конференції, не були у партії в складному 2004-му році і не відстоювали кандидата у президенти Віктора Януковича. «За кілька останніх днів понад чотири сотні людей стали членами Партії Регіонів у Кіровограді», - підкреслив Віктор Кухаренко.

Пан Кухаренко також зазначив, що після приходу на посаду куратора регіону нардепа Сергія Ларіна, в організацію були залучені люди, які раніше не були у партії та не поділяли її принципів і програмних засад. Зокрема, Віктор Кухаренко назвав Павла Штутмана, який до цього, за словами все того ж виступаючого, «був членом міськвиконкому по квоті БЮТ та фінансував Нашу Україну» (також Павло Штутман був членом СДПУ(о). Також Кухаренко зазначив, що саме Павло Леонідович керує більшістю делегатів, присутніх у залі на конференції. В кінці свого виступу Віктор Кухаренко заявив про свій вихід із лав Партії регіонів, здав партійний квиток та залишив залу. Разом із ними залу залишили біля десятка його однодумців.