весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/20/presklub_kirovogradska_miska.htm
ПРЕС-КЛУБ: Кіровоградська міська рада не прагне забезпечувати умови для існування системи органів самоорганізації населення міста! У понеділок 22 червня о 13.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. Островського 2, корп. 2, офіс 8) творче об'єднання «ТОРО» оприлюднить офіційну позицію організації стосовно небажання Кіровоградської міської ради виконати закон та забезпечити умови для існування системи органів самоорганізації населення міста Кіровограда.

Так, 11 червня 2009 року секретар Кіровоградської міської ради своїм листом за номером №2049/48 фактично підтвердив, що влада міста Кіровоград не зацікавлена в тому, аби на території міста діяли будь-які прояви локальної демократії.

Надісланий на ім'я Творчого об'єднання «ТОРО» лист-відмова, по-суті, ставить хрест на розвитку системи органів самоорганізації населення міста Кіровограда, якими є будинкові, вуличні та квартальні комітети, комітети мікрорайонів тощо.

Свою позицію міська рада обґрунтовує тим, що запропонований громадськістю проект Положення про систему органів самоорганізації населення в місті Кіровограді суперечить Конституції та чинному законодавству України. Більше про ситуацію можна буде дізнатися під час прес-конференції, а також на сайті ТО "ТОРО"
КОНТАКТИ ТО «ТОРО»: +38(0522)27-27-54, e-mail: krauze@toro.org.ua