весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/20/misku_partiyu_regioniv_ocholila_lyudina.htm
Міську Партію регіонів очолила людина Павла Штутмана! Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», у суботу 20-го червня по обіді у Кіровограді відбулася 21-ша звітно-виборча конференція міської організації Партії Регіонів ( деталі читайте тут )

Конференція набула рис скандальності після виступу відстороненого керівника міської організації ПР Віктора Кухаренка ( анонс його прес-конференції у понеділок дивіться тут )

Під час конференції новим керівником Кіровоградської міської організації Партії Регіонів було вибрано Юрія Тітова, генерального директора ЗАТ «Гідросила Груп». Нагадаємо, що згадане підприємство входить до сфери інтересів Павла Леонідовича Штутмана.

Першим заступником Юрія Тітова, як голови партійної організації, було обрано керівника регіонального відділення Антимонопольного комітету України Олександра Корнюшу. Двома іншими заступниками стали Віктор Луценко (керівник Кіровської районної організації ПР у Кіровограді) та Леонід Возник (керівник Ленінської районної організації ПР у Кіровограді).

Також на конференції було обрано раду Кіровоградської міської організації ПР у складі двадцяти однієї особи. До складу ради у тому числі ввійшли Павло Штутман, президент ФК «Зірка» і депутат обласної ради Микола Онул, Валерій Манухін, керівник фракції ПР у Ленінській районній раді, Олександр Михайлов, директор кооперативного коледжу М.П.Сая, Сергій Неділько, ректор Державної Льотної академії, та інші.

На конференції прозвучала обіцянка ретельно розглянути роботу та склад фракції Партії регіонів у міській раді з боку нової ради Кіровоградської організації партії.