весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/2/na_kirovogradshini_zatrimano_nezakonnii.htm
На Кіровоградщині затримано незаконний вантаж вартістю 450 тисяч гривень! Питання якості товарів, які споживаються українцями, залишається гарячою темою незалежно ні від пори року, ні від економічного стану держави. Аби попередити надходження неякісних товарів на споживчий ринок України, правоохоронні органи держави об'єднали зусилля для проведення спільних всеукраїнських оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Бар'єр».

Зайняття бізнесом у нафтогазовій сфері передбачає наявність дозволів, ліцензій та сертифікатів, визначених діючим законодавством. Сплата у державну казну за оформлення зазначених документів виходить бізнесменам у «кругленьку» суму. Тому і вдаються кмітливі підприємці до хитрощів та вивертів аби уникнути будь-яких сплат до бюджету. І красномовним підтвердженням цього є наступний факт: вісімдесят тисяч літрів світлих нафтопродуктів винахідливі бізнесмени намагались видати за хімічні компоненти бензину та дизельного палива, і таким чином зекономити на сплаті акцизного збору.

Співробітниками ДАІ УМВС України в Кіровоградській області та податкової міліції ДПА в області на автошляху Кіровоград-Платонове було затримано дві автоцистерни. Згідно товарно-транспортних накладних, вони були завантажені фракцією дизельного палива та фракцією бензину прямогонного. Вантаж перевозився без належно оформлених супровідних документів. Що і стало головною підставою для затримання.

триманий вантаж, загальною вартістю майже 450 тисяч гривень вилучено передано на відповідальне зберігання до прийняття законного рішення. Цього разу податкова міліція області попередила нанесення збитків державі на суму майже 50 тисяч гривень – інформує Управління податкової міліції

З початку нинішнього року податковою міліцією області вилучено з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів на загальну суму біля двох мільйонів гривень.

Операція «Бар'єр» триває. Правоохоронні органи, в тому числі й податкова міліція, продовжують стояти на заваді нечесному бізнесу та надходженню неякісних товарів на споживчий ринок України.