весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/2/mnsniki_kirovogradshini_zavitali.htm
МНСники Кіровоградщини завітали до вихованців школи-інтернат! Днями працівники центру пропаганди облуправління МНС провели в Олександрійській школі-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» - інформує Прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області .

Вихованці закладу переглянули показові виступи працівників пожежно-рятувальної служби, під час яких змогли ближче ознайомитися з пожежною технікою та рятувальним обладнанням, їх технічними можливостями. Згодом взяли участь і у конкурсній програмі: дітям довелося пригадати багато важливої інформації, яка може в будь-яку життєву хвилину стати їм у нагоді.

Зокрема, як правильно себе поводити, коли ви відчули у квартирі запах газу, що треба робити у разі виникнення пожежі, як попередити виникнення харчових отруєнь та ще ряд відповідей на запитання працівників служби порятунку надали маленькі учасники акції. На «ура» діти сприйняли й пожежний автомобіль, який з включеною сиреною їхав до місця умовної пожежі. Мали можливість учасники акції потренувати і м'язи у таких конкурсах як «Бойовка», «Протигаз» та «Влуч у ціль».

Переглянути фото з місця події можна тут