весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/2/anatolii_levchun_pomer_v_infekciinomu.htm
Анатолій Левчун помер в інфекційному відділенні! Як вже повідомляв сайт "весь Кіровоград" із посиланням на Вінницьку правозахисну групу, днями до реанімаційного відділення Першої міської лікарні Кіровограда потрапив 22-річний Анатолій Левчун, якого було по-звірячому побито у СІЗО.

Пізніше, за інформацією матері Анатолія, його було переведено до інфекційного відділення, де сьогодні вранці молодий хлопець помер. Мати Анатолія Левчуна - Наталія Анатоліївна Левчун, - розповідає, що лікарі переконують її у зараженні сина специфічною інфекцією, від якої молодик помер буквально за кілька днів.

Журналісти сайту "весь Кіровоград", проконсультувавшись зі спеціалістами, зясували, що такими інфекціями, зокрема, можуть бути менінгокок чи стафілокок, дизентерія чи дифтерія. Без лікування, а іноді навіть за наявності такого, людина може померти від інфекції досить швидко.

У даному випадку постає кілька питань: Фахівці лікарні абсолютно некомпетентні, і спершу "лікували" хлопця у реанімації, а потім занадто пізно перевели до інфекційного відділення? Ніякої інфекції не було, і це лише "переведення стрілок", щоб замовчати факт побиття дитини?!