весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/19/ministru_lucenku_baiduzhe_v_jakomu.htm
Міністру Луценку байдуже в якому стані кіровоградські тюрьми! 16 мільйонів гривень необхідно для того, щоб привести в належний стан місця, де утримуються ув'язнені та затримані особи на Кіровоградщині. Про це на сьогоднішній сесії Кіровоградської обласної ради повідомив Геннадій Тюрін, прокурор Кіровоградської області.

«В приміщеннях, де утримуються ув'язнені та затримані сиро, немає проточної води та туалетів, відсутнє триразове харчування, люди не мають можливості хоча б раз на тиждень помитися, бракує лавок, столів та багато іншого», - зауважив Геннадій Тюрін.

Він також повідомив, що з 19 місць позбавлення волі на Кіровоградщині, 4 закриті повністю, бо потребують капітального ремонту. Зокрема, в Олександрії, Знам'янці та Світловодську.

«З 30 кімнат для затриманих, що існують на Кіровоградщині, 27 взагалі не відповідають жодним нормам», - відмітив Геннадій Тюрін. Він також повідомив, що два місяці тому на нараді в Генеральній прокуратурі він особисто звернувся до міністра Юрія Луценка посприяти у вирішенні цих проблем. Міністр пообіцяв, але до цього часу жодних результатів.

Прокурор Кіровоградщини привернув увагу присутніх також файлами, на яких зображений реальний стан місць позбавлення волі на Кіровоградщині і для порівняння продемострував фото з харківської вязниці, як приклад того, в якому стані мають біти приміщення, де утримуються ув'язнені.