весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/19/kirovogradskii_teatr_buv_viznanii.htm
Кіровоградський театр був визнаний аварійним ще 9 років тому! До вирішення ситуації, яка склалася навколо театру імені Кропивницького вже найближчим часом має долучитися Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Про це журналістам повідомив Народний депутат України Володимир Яворівський, який вчора зустрічався з керівництвом театру і оглянув найбільш аварійні місця будівлі. Подробиці у матеріалі кореспондентів інформаційної програми "День за днем".

«Держава ні в якому разі не може залишитися осторонь цієї проблеми», впевнений депутат Верховної Ради Володимир Яворівський. Вже найближчим часом очікується виділення двох мільйонів гривень, які підуть на оплату проектної документації реконструкції театру. Але основну суму коштів, яка і покриє усі витрати на ремонтні роботи для області знайти буде майже неможливо. Адже мова йде про не один десяток мільйонів гривень. Тому значні сподівання на участь у вирішенні цієї проблеми депутат покладає на український Уряд.

Особисто ознайомити Юлію Тимошенко з ситуацією навколо театру Володимир Яворівський планує вже в кінці червня, саме на цей час запланований візит Прем'єра до Кіровограда.

Володимир Яворівський пообіцяв посприяти і тимчасовому відселенню колективу театру, але проблему може скласти пошук відповідного приміщення. На жаль, сьогодні більшість з тих, які б хоч якось відповідали театральним вимогам приватизовані, або у них розміщенні торговельні центри.

Нагадаємо, що будівля театру була визнана аварійною ще 9 років тому. Тоді, Міністерством культури України щорічно виділялося лише 20% від необхідної суми на її реконструкцію. Сьогодні ж часу затягувати ремонтні роботи вже немає.

Надію на допомогу Уряду покладає і директор театру. Впевнений, самостійно Кіровоградщині впоратися з ситуацією буде дуже важко.