весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/18/u_kirovogradi_oblashtovano_kincevi.htm
У Кіровограді облаштовано кінцеві зупинки маршрутних таксі! Не так давно мешканці багатоповерхівок на вулиці Героїв Сталінграда та Жадова звернулися до міського голови Володимира Пузакова з проханням облаштувати стоянки на кінцевих зупинках маршрутних таксі, - повідомляє Р.К.С. з посиланням на "Вечірню газету".

Справа в тому, що в обох місцях водії, у яких є певний час для того, аби відпочити, залишали свої машини або під житловими будинками, або просто на проїжджій частині, що заважало мешканцям.

Міський голова дав доручення департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку цю проблему розв'язати. І це завдання було виконано – і на Героїв Сталінграда, і на Жадова спеціальні майданчики для відстою маршруток облаштовані. Правда, більшість із водіїв поки що не призвичаїлися до нового місця і продовжують залишати машини під балконами. На апаратній нараді Володимир Тихонович попросив працівників департаменту та інспекторів ДАІ провести відповідну роз'яснювальну роботу серед водіїв і переконати їх у тому, що маршрутки віднині необхідно ставити у спеціально відведеному місці.