весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/18/javorivskii_znaye_te_sho_nevidomo.htm
Яворівський знає те, що невідомо прокуророві Кіровоградщини. За інформацією сайту "весь Кіровоград" , сьогодні, 18 червня, під час прес-конференції у Кіровограді Володимир Яворівський, народний депутат України, відмовився коментувати питання журналістів стосовно події, що сталася в Голованіському районі з 16 на 17 червня. (прочитати можна тут)

Однак у Володимира Яворівського була інформація про те, що загиблого звуть Валерій Олійник, 1954 року народження. Володимир Яворівський зачитав коротку характеристику на загиблого, зокрема він зауважив, що Валерій Олійник проживав в селі Красногірка, в минулому був конвоїром у тюрмі, не мав сім'ї, був невитриманим та запальним.

Також Володимир Яворівський озвучив інформацію, що загиблого опізнав його однокласник Леонід Дашинський, за словами якого загиблий з дитячих років мав пристрасть до зброї. А вже сьогодні ввечері під час прес-конференції Геннадія Тюріна, прокурора Кіровоградської області з'ясувалося, що прокуророві невідомо звідки у Володимира Яворівського така інформація.