весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/17/u_centralnii_likarni_kirovograda.htm
У Центральній лікарні Кіровограда нове терапевтичне відділення. Небажаючий чогось робити шукає причини, інші ж шукають можливості. Правоту цього вислову довели лікарі Кіровоградської Центральної районної лікарні. Пару днів тому тут відкрили капітально відремонтоване терапевтичне відділення. Тепер душові кабіни у палатах для хворих не будуть диковинкою, - повідомляє сайт КОДТРК.

Якнайшвидше залишити лікарняну палату - природне бажання хворого. Зокрема й через незручність перебування у ній. Пацієнти терапевтичного відділення Кіровоградської Центральної районної лікарні на подібний дискомфорт тепер скаржитись не будуть. Тут є навіть душові й туалети у палатах. Для вітчизняного хворого це дивина. Цілий рік колектив відділення трудився у вільний від роботи час. Робили ремонт насовість.

Обіймаючи близько десяти років посаду головного лікаря Юрій Пивоварчук увесь час має нові ідеї. Тепер, каже, візьмуться за ЛОР відділення. Підлеглі на керівника через це не нарікають.

Близько 300 тисяч гривень коштувало зробити лікування хворих і місце роботи медиків комфортнішим. Грішми допомогла райдержадміністрація. Значну частку внесли благодійники. Це добрий показник, вважає голова облдержадміністрації.

Подібна співпраця на Кіровоградщині давно вже стала традиційною. За таким же принципом ведеться робота в галузі медицини в усіх районах області. Соціальноекономічні умови нині дійсно не найкращі. Однак і при цьому можна мати здобутки. Головне – закачати рукава й до праці усією громадою.

Та навіть при відремонтованому терапевтичному відділенні на 60 ліжок, з душовими й холодильниками в палатах лікарі бажають всім одного – не хворіти.