весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/17/nardep_vid_byut_pidozryuyetsja_u_vbivstvi.htm
Нардеп від БЮТ підозрюється у вбивстві! Як повідомили сайту «весь Кіровоград» джерела із прокуратури Кіровоградської області, порушено кримінальну справу по факту вбивства жителя Голованівського району. Цей злочин вже потрапив до розряду резонансних, адже до нього може бути причетний народний депутат України з Блоку Юлії Тимошенко Віктор Лозінський.

Справу порушено за фактом тяжких тілесних ушкоджень, проте за попередньою інформацію потерпілий помер від великої втрати крові внаслідок вогнепального поранення.

За інформацією сайту «весь Кіровоград» в ніч із 16 на 17 червня народний депутат України від БЮТ Віктор Лозінський, разом із прокурором Голованіського району та ще одним правоохоронцем, перебували у мисливських угіддях, що належать згаданому нардепу. За непідтвердженою інформацією, перераховані громадяни були у нетверезому стані. Біля лісу вони помітили незнайомого для них чоловіка. Останній, за словами нардепа та прокурора, почав стріляти в їхній бік.

Як розгорталися події далі, з'ясувати важко, адже за останньою версією правоохоронних органів, чоловік загинув від тілесних ушкоджень. Для цього компанія, із народним депутатом на чолі, очевидно треба було його спершу наздогнати. За іншою версією, чоловік загинув від вогнепального поранення, що виглядає більш правдоподібним, проте карається, згідно законів України, значно суворіше. Істину зможе встановити слідство.