весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/17/javorivskii_vvazhaye_sho_u_golovanivsku.htm
Яворівський вважає, що у Голованівську нікого не застрелили, натомість чоловік сам напав на компанію нардепа! Народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський у коментарі журналістам надава свою версію трагічних подій, що сталися цієї ночі у Голованівському районі.

За його словами, абсолютно твереза (!) компанія у складі народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського, прокурора Голованівського району пана Горбенка та начальника міліції Голованівського району пана Ковальського серед ночі об'їздила мисливські угіддя, що належать народному депутату.

Несподівано, за словами пана Яворівського, згадані помітили на узбіччі біля лісу чоловіка із... пістолетом. Цього чоловіка вони запідозрили у браконьєрстві. Як свідомі громадяни, Лозінський, Горбенко та Ковальський вирішили встановити особу чоловіка та причини його перебування у згаданих мисливських угіддях, проте чоловік (ВО "Свобода" інформує, що то був мешканець села Красногірка Голованівського району Валерій Олійник) почав відстрілюватися. Тому народний депутат і двоє правоохоронців затримали чоловіка та відвезли до райвідділку міліції. Там останній, за словами Яворівського, і перебуває.

Наразі залишається відкритим питання, хто все ж таки помер, у зв'язку із чим прокуратура області порушила кримінальну справу по факту вбивства. Очевидно, відповіді на ці питання кіровоградскь журналісти зможуть отримати на прес-конференції Володимира Яворівського, яка має відбутися у четверг, 18-го червня об 11.00 в кабінеті директора Кіровоградського Академічного музично-драматичного театру ім. Кропивницького.