весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/16/na_kirovogradshini_vidmili_blizko.htm
На Кіровоградщині «відмили» близько 580 тисяч «брудних» гривень. Боротьба з відмиванням коштів приносить досить вагомі результати. Так, тільки протягом травня нинішнього року за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА у Кіровоградській області органами прокуратури порушено 2 кримінальні справи. Так, одна з них стосується службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю. Останні оформили кілька фіктивних кредитних договорів та отримали готівку, привласнивши грошові кошти філії однієї з установ банку, спричинивши при цьому збитки на суму 168 тис. грн. – повідомляє Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Одержані гроші винахідливі посадовці легалізували шляхом використання у своїй фінансово-господарській діяльності. Іншими словами, набули права та використали кошти, одержані внаслідок суспільно-небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації. Матеріали по даній кримінальній справі направлені до суду.

Ще одну кримінальну справу порушено по відношенню до головного бухгалтера одного акціонерного товариства. Остання, зловживаючи службовим становищем, підробила документи та привласнила кошти товариства в сумі 317 тис. грн. Отримані ж кошти використала, придбавши рухоме майно. Те, що залишилось, вклала у власну підприємницьку діяльність.