весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградці підкорюють велосипедні траси. Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , на чемпіонаті України з велоспорту, що 12 червня закінчився у Хмельницькому вдало виступила кіровоградська спортсменка, вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ №1 міськспортвідділу майстер спорту Оксана Лєснік. У командній гонці на 50 км серед жінок у складі першої збірної України вона посіла ІІ-е місце. Рівнялися на неї й молодші велосипедистки: у 25-кілометровій гонці серед дівчат команда сформована з Олени Демидової, Олени Гуцан, (ОШВСМ-ДЮСШ №1), Вікторії Радченко («Радій-вело») та Ганни Киви («МЮННТ» Новгородка) зупинилися за крок до здобуття нагород, посівши 4-е місце.

Паралельно з цими стартами на шосейних трасах у сусідній Польщі змагалися 22 команди. де брали участь у міжнародній багатоденній гонці пам'яті Скопенка у напрямку міст Пулава-Замость-Хрубешов загальною протяжністю 670 кілометрів. Наша команда була представлена кіровоградцями Ігорем Кротом та Віталієм Хріптою. За наслідками змагань хлопці показали 12-й результат.

Останніми ж новинами з велотрас стали змагання у Харкові, де з 11 по 13 травня проходив чемпіонат та IV етап кубку України з кросу-кантрі. Оглядаючи виступ наших спортсменів варто відзначити результат Антона Пустовіта (чоловіки до 23 років), що був 9-м. У жінок Ірини Семенової - 6-е місце, а серед юніорів Олександра Заворітнього молодшого (на фото) - 7-е місце.