весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/15/pjat_tonn_kurjatini_sumnivnoyi_jakosti.htm
П'ять тонн курятини сумнівної якості намагались перевезти через Кіровоградщину. Автомобіль з продукцією сумнівної якості виявили працівники Державтоінспекції та ветеринарної міліції УМВС в області. У вантажівці підприємці перевозили 348 картонних коробок із замороженим м'ясом курей без відповідного маркування виробника – повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області . При перевірці також з'ясувалося, що у них відсутні оригінали супровідних документів встановленого зразка, а наявні лише ксерокопії ветеринарних свідоцтв. Номери технічних умов не відповідають наявному товару - м'ясу курей, а ковбасним виробам.

У ході подальшої перевірки працівникам міліції були представлені незавірені штампами та печатками лікаря ветмедицини якісні посвідчення, за якими, товар начебто транспортувався до військових частин двох сусідніх областей.

В даний час працівниками міліції направлено запити для проведення зустрічних перевірок до інших зацікавлених служб щодо вирішення питання про подальше використання або утилізацію продукції. Вартість вилученого м'яса птиці становить більше 50 тисяч гривень.

За даним фактом проводиться перевірка і лабораторне дослідження якості та безпечності харчової продукції.