весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/15/obgruntovani_zhitlovokomunalni.htm
Обгрунтовані житлово-комунальні тарифи будуть до 2015 року? Міністерство з питань житлово-комунального господарства України розраховує, що встановити економічно обгрунтовані тарифи на послуги ЖКГ вдасться до початку 2015 року.

Про це на прес-конференції заявив глава міністерства Олексій Кучеренко, повідомляє "Економічна правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна".

"Основна мета програми (модернізації ЖКГ) - вийти до кінця 2014 року на практично стовідсотковий тариф по покриттю собівартості послуг", - сказав він.

При цьому Кучеренко зазначив, що "ідеться не про вульгарне розуміння тарифів", згідно з яким підприємства теплокомуненерго і водопостачання часто включають до тарифу втрати тепло- і водоносіїв, замість цього передбачається закріплення норм припустимих втрат.

Зокрема, передбачається закріплення тарифу на втрати підприємств водопостачання на рівні 15-20% замість нинішніх у середньому 50%, по підприємствам теплоенергетики - 3-5% замість 20-30%, а також модернізація і заміна нинішніх котлів більше енергоефективності.

Кучеренко зазначив, що для успішної реалізації нинішньої програми потрібно внесення змін до низки законів України.