весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/15/do_ukrayini_zavitaye_yevropeiskii.htm
До України завітає Європейський Комісар з питань сільського господарства! Цими днями, у рамках візиту до України Маріанн Фішер Бьоль, Європейського Комісара з питань сільського господарства та розвитку сільської місцевості, відбудеться низка зустрічей. У тому числі - за участі українських регіональних журналістів зі всієї країни (і Кіровоградщини зокрема).

Так журналіст сайту "весь Кіровоград" побуває на спільній прес-конференції Європейського Комісара Маріанн Фішер Бьоль та Міністра аграрної політики України Юрія Мельника. На прес-конференції буде присутній і голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жузе-Мануель Пінту Тейшейра.

Матеріали за результатами прес-конференції та візиту до ряду сільськогосподарських угідь, зокрема ЗАТ «НВФ «Урожай» та промислових потужностей ЗАТ «Миронівська птахофабрика», читайте на сайті "весь Кіровоград" вже незабаром.

Довідково:
ЗАТ «НВФ «Урожай»: Площа с/г угідь – 50816 га. Структура посівних площ: кукурудза – 50%, соняшник – 10%,
озима пшениця – 20%, ріпак озимий – 10%, інші культури – 10%

ЗАТ «Миронівська птахофабрика»: Річна виробнича потужність першої черги фабрики складає 100 тис.тонн м'яса птиці у забійній вазі. Повністю автоматизована та оснащена провідними технологіями, птахофабрика складається з 13 виробничих майданчиків (з загальною місткістю близько 5,8 млн. курчат одночасного вирощування), інкубаторієм (з можливістю виробництва близько 96 млн. інкубаційних яєць на рік) та автоматизованого забійного цеху. У 2010 році планується збільшення потужностей птахофабрики.