весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/12/viznacheno_peremozhciv_konkursu_podatki.htm
Визначено переможців конкурсу «Податки очима дітей-2009». Завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2009». Цього року участь в ньому взяла рекордна кількість дітей – більше тисячі школярів різного віку. Як і в попередні рази, журі, до складу якого увійшли спеціалісти обласного центру дитячої та юнацької творчості, обласного художнього музею, інституту розвитку людини «Україна» та податкової служби, було важко визначитись з переможцями – ледь не кожен твір претендував на призове місце – повідомляє відділ масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян . Судячи з творів, майбутнє держави – в надійних руках, адже діти в їх нинішньому ніжному віці розуміють роль податків у функціонуванні держави набагато краще, ніж переважна більшість дорослих.

Як і минулого року, роботи школярів були поділені на три напрями. У віковій категорії від 6 до 8 років напряму «Художні твори» перше місце обійняла Любов Тавровська з Ульяновки, друге – Наталя Ковальчук з Кіровограда, третє – Дар'я Савченко з Олександрії. У віковій категорії від 9 до 12 років згаданого напряму основним переможцем визнано Дар'ю Гречко з Олександрії, другою фінішувала її землячка Полина Жеребило, третьою - Тетяна Дорошенко з Йосипівни Новомиргородського району. У найстаршій віковій категорії від 13 до 15 років перше місце виборов Дмитро Шинкар з Олександрії, друге – Микола Пироженко з Вільшанки, третє – Валентина Пінковська з Малої Виски.

У напрямі «Твори декоративно-прикладного мистецтва» у віковій категорії від 9 до 12 років перше місце посів Ігор Ковбасюк з Ульяновки, друге – Сніжана Деркач з Петрового, третє – Дмитро Соцький з Побузького Голованіського району. У віковій категорії від 13 до 15 років того ж таки напряму переможцем стала Інна Животовська з Ульянови. Друге місце обійняла Дар'я Сава з Новоукраїнки, третє – Наталя Яковлєва з Вільшанки.

Журі виявило кращих й у третьому напрямі «Літературні твори». У віковій категорії від 6 до 8 років перемогла Дарина Сергієнко з Новоукраїнки, другою визнано Дарію Семенко з Петрового, третьою – Вікторію Яриш, землячку основної переможниці. У віковій категорії від 9 до 12 років перше місце обійняла Христина Коновалова з Великої Скельової Світловодського району, друге – Володимир Чумаченко з Долинської, третє – Іван Свиридов з Добровеличківки. У віковій категорії від 13 до 15 років кращою визнано Галину Колісник з Олександрівни. Друге і третє місце обійняли Владислав Карелін з Петрового Знам'янського району та Тетяна Стратонова з Новоукраїнки.

Нагородження переможців конкурсу відбулося в обласному центрі дитячо-юнацької творчості. На пам‘ять про участь і перемогу у творчому змаганні діти отримали почесні грамоти та подарунки. Згаданий захід відбувся також завдяки підтримці філії державного підприємства «Інформаційно-видавничий центр ДПА України» у Кіровоградській області та редакції газети «Все про бухгалтерський облік». З першими для багатьох з учасників конкурсу здобутками дітей привітав заступник голови ДПА в області Віктор Озерний.

Згодом роботи дітей-переможців будуть направлені до Києва для участі у третьому, заключному турі конкурсу. Тож тримаємо кулаки за наших!