весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/12/stereotipni_obrazi_cholovikiv_i_zhinok.htm
Стереотипні образи чоловіків і жінок у рекламі! У вівторок, 16 червня 2009 року об 11.00 у м. Кіровограді відбудеться дискусійний клуб «Стереотипні образи чоловіків і жінок у рекламі», який відкриє тижневу виставку рекламних робіт, що мають дискримінаційний підхід.

Організаторами заходу виступають: Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України», Асоціація жінок-депутаток Кіровоградщини.

На рекламу в Україні, згідно законодавству, відводиться не більше 20% часу щогодини (тобто 12 хвилин в годину) або не більше 15% добового ефірного часу. Таким чином, якщо Ви дивитеся телевізор 5 годин, з них одну годину займає реклама. Оголені частини тіл, недвозначні пози та фрази - усе це оточує нас на вулицях, у транспорті, вдома перед телевізором… Усюди ми перебуваємо в полоні реклами, яка, окрім відвертого еротизму, нав'язує цілий ряд стереотипів та комплексів.

Як знайти баланс між тим, щоб досягти підвищення попиту на рекламний продукт і водночас не порушити мораль і гендерну етику – таке завдання ставлять перед собою організатори.

Робота дискусійного клубу відбуватиметься у формі виступів, презентацій та обговорення. На захід запрошені депутати, представники органів влади та місцевого самоврядування, журналісти, рекламісти, спеціалісти з PR. Очікується жива дискусія між виробниками та споживачами рекламної продукції.

Питання для дискусії:
- Як стереотипи в рекламі впливають на наше світосприйняття
- Де межа між еротизмом і сексизмом в рекламі. Хто має її визначити?
- PR і гендерна етика: сумісні поняття?
- Якщо реклама погана, то винний дизайнер чи замовник?
- Чи існує альтернатива стереотипізованій рекламі

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 50, готель «Європа» (2 поверх). Контакти: 24-86-70 – Кривенко Ірина, 80675202073 – Світлана Гаращенкo