весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/12/naijaskravishe_simeine_shou_roku_proishlo.htm
Найяскравіше сімейне шоу року пройшло у Дендропарку! Корпорація «ХХІ століття» та Дендропарк вже традиційно вітає кіровоградських малюків з Днем захисту дітей конкурсом «Міні-містер – міні-міс Дендропарк». Проте цьогорічний третій конкурс порадував глядачів одразу кількома сюрпризами.

Цього дня окрім учасників конкурсу та вболівальників Дендропарк запросив на свято 50 дітей з обмеженими можливостями. Яскраве шоу та подарунки від Дендропарку – це перший сюрприз саме для них від організаторів свята. І ще одним важливим подарунком для цієї категорії дітей стало те, що кошти, які були зібрані під час свята, віддані батькам дітей з обмеженими можливостями на лікування.

Другою несподіванкою для всіх став склад журі. Вперше воно складалося з двох частин. В одну традиційно увійшли дорослі, іншу представляли талановиті діти Кіровоградщини. Поява цих переможців різноманітних конкурсів та фестивалів: спортсменів, музикантів, танцюристів, еколога та минулорічного Міні-містера – дозволила присутнім відчути гордість за кіровоградських дітей та впевненість у майбутньому.

Проте найбільше як завжди здивували самі конкурсанти. 32 яскравих учасника, наймолодшому з яких лише 2 роки, одразу ж причарували глядачів. Вони змусили кожне доросле обличчя засяяти теплою посмішкою. Тоді всі відчули, яке непросте завдання стоїть перед журі. Хіба просто серед яскравих зірок на небі віднайти найкращу? Проте, щоб витримати процедуру, варто назвати тих, хто в результаті отримав титули міні-містер та міні-міс Дендропарк – це Максим Жаравін та Марина Маринова. Але кожен з 32 конкурсантів отримав свій титул, хтось став «міс Чарівність», хтось – «містер Оригінальність».

Переможцем відчув себе і кожен присутній. І всі отримали купу приємних емоцій. Глядачі – від яскравого шоу, журі – від якісно виконаної складної роботи, діти – від уваги та теплого прийому на сцені, а організатори – від реалізованої можливості подарувати радість. Адже не секрет, що дарувати іноді навіть приємніше, ніж отримувати! Саме так вважає «мама» конкурсу – генеральний директор корпорації «ХХІ століття» Лариса Онул. Такої ж думки притримуються й друзі цього дитячого свята: модельна агенція «РІМО» та Олександр Працков, що став постановником шоу, туристична агенція «Фієста», ТМ «Золотой век», магазини «Твой день» та «Штучка», фірми «Лідер», «Імекс» та «Teranet», ювелірна студія «Jesart», МАК «УРГА», міський відділ сім'ї і молоді, а також журнал «Ланруж».

Та на жаль, все колись завершується. Тепер в учасників та глядачів залишаться приємні спогади та надія на нові яскраві шоу в Дендропарку. Переглянути фото зі свята можна тут