весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/12/na_vihidnih_kirovogradshina_znovu.htm
На вихідних Кіровоградщина знову ярмаркуватиме! Кіровоградська обласна державна адміністрація продовжує організовувати роботу щодо проведення інтервенційних та ярмаркових заходів на споживчому ринку Кіровоградщини, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

З метою запобігання зростанню та стабілізації цін на продовольчі товари в області систематично здійснюється робота щодо проведення цільових товарних інтервенцій та насичення продовольчого ринку продукцією місцевих виробників.

Зокрема, на споживчому ринку області інтервеційну торгівлю забезпечують ВАТ «М'ясокомбінат «Ятрань» (реалізація м'яса свинини та яловичини через власну торговельну мережу), Облспоживспілка (продаж розливної соняшникової олії, цукру та борошна вищого ґатунку), ВАТ «Кіровський» (реалізація яєць курячих), ЗАТ «Олександрійський цукровий завод» (продаж цукру), ВАТ «Кіровоградолія», ДП «Кіровоградський КХП №2» (продаж хлібобулочних виробів) та ін.

Крім цього, щосуботи у містах обласного значення та райцентрах проводяться щотижневі продовольчі ярмарки, де в широкому асортименті представлена продукція місцевих виробників. Зокрема, у Кіровограді ярмарки працюють на Центральному та Колгоспному ринках.

Тож запрошуємо всіх відвідати продовольчі ярмарки та придбати товари за цінами від виробника, а саме: цукор, олію, борошно, м'ясо свинини та яловичини, яйця, крупи, рис, макаронні вироби, та іншу сільгосппродукцію.