весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/12/na_rinku_pasazhirskih_avtoperevezen.htm
На ринку пасажирських автоперевезень Кіровограда з'явився монополіст! За інформацією сайту «весь Кіровоград» нещодавно засновники ТОВ «Єлисавеградська транспортна компанія» продали це підприємство новому власнику.

Нагадаємо, що ТОВ «ЄТК» є орендарем комунального підприємства «Кіровограделектротранс». Останнє здійснює тролейбусні та пасажирські автомобільні перевезення на території міста. За інформацією сайту «весь Кіровоград» відношення до цієї компанії раніше мали екс-заступник міського голови, а нині начальник головного управління ЖКГ Віктор Андрєєв та підприємець Геннадій Осєтров.

Покупцем ТОВ «ЄТК» стали структури близькі до відомого кіровоградського підприємця Євгена Бахмача (голова правління ЗАТ «Радій»). Це підтверджується і тим, що на підприємстві відразу було змінено головного бухгалтера, яким став довірений спеціаліст пана Бахмача.

Отже, угода про купівлю ТОВ «ЄТК» фактично завершила створення на ринку пасажирських перевезень Кіровограда монопольної схеми. Адже відомо, що у структурі власності Євгена Бахмача вже перебуває «Кіровоградський автобусний парк», який займає більше 30% ринку маршрутних перевезень міста. Цієї весни згаданий автобусний парк закупив біля двадцяти новеньких низькополих великогабаритних автобусів. Таким чином об'єднання автобусного та тролейбусного парків під дахом однієї бізнес-структури призведе до контролю над більш ніж 70% маршрутних пасажирських перевезень у Кіровограді. Звісно, і майже весь об'єм державної субвенції, яка йде на відшкодування пільгового проїзду соціально незахищених та малозабезпечених городян, буде також сконцентровано в одних руках. Цього року дана сума у Кіровограді складає понад десять мільйонів гривень.

Наостанок додамо, що вже сьогодні директор автобусного парку Василь Дзядух є діючим членом Кіровоградського виконавчого комітету. Саме ця структура встановлює граничні ставки тарифів на маршрутні автоперевезення у місті. За інформацією з оточення Євгена Бахмача, якраз на Василя Дзядуха, як кандидата на міського голову Кіровограда, робитиме ставку пан Бахмач. Очевидно, що цьому серйозно сприятиме і монопольне становище на ринку перевезень, про яке пише сайт «весь Кіровоград»