весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/11/na_kirovogradshini_strimko_zrostaye.htm
На Кіровоградщині стрімко зростає кількість загиблих на воді! Уже повідомлялося про загибель двох підлітків на свято Троїці в Кіровоградському та Долинському районах. На сьогодні трагічну статистику продовжили троє відпочивальників, - повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

56-річна жителька міста Світловодська відпочивала в районі ресторану «Бриз», на берегоукріпленні Кременчуцького водосховища, до речі, в забороненому для купання місці. За словами свідка трагедії, відпливши від берега на відстань близько 7 метрів жінка раптово зникла під водою. Чоловік кинувся у воду, щоб врятувати її, але на жаль, не зміг знайти. Після чого одразу зателефонував до міліції, звідки інформація про подію надійшла до служби порятунку «101». Через годину водолазами Світловодської аварійно - рятувальної станції тіло загиблої було вилучено з води.

В цей день через необережне поводження на воді загинула 21-річна дівчина, яка відпочивала зі своїми знайомими на ставку «Орлова Балка», що в Знам'янському районі. Дівчина зайшла у воду в стані алкогольного сп'яніння та за 10 метрів від берега почала тонути, друзі намагалися її рятувати, та не встигли. За аналогічних обставин потонув 39-річний чоловік на штучній водоймі в селі Цибульове цього ж таки району.

Детальніше про правила безпеки поводження на воді читайте тут.