весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/11/deputati_znovu_zaboronili_gralnii.htm
Депутати знову заборонили гральний бізнес. Депутати подолали вето президента на закон про гральний бізнес. За проголосувало 390 депутатів - повідомляє Українська правда .

Депутати не підтримали жодної поправки президента. У своїх пропозиціях Ющенко наголошував, що результатом одномоментного запровадження таких норм може стати масова ліквідація установ грального бізнесу і, як наслідок, масові звільнення їх працівників, які поповнять лави безробітних (орієнтовно 200 тисяч осіб).

Відтак це призведе до порушення конституційного права громадян на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку вони вільно обирають (частина перша статті 43), та права на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї (стаття 48).

Водночас це порушує і права підприємців – організаторів азартних ігор, які зазнають суттєвих збитків унаслідок заборони грального бізнесу, що є порушенням конституційного припису про забезпечення державою захисту усіх суб'єктів права власності і господарювання (частина четверта статті 13 Основного Закону держави), - зазначав Ющенко.

Натомість депутати звинуватили Ющенка в лобізмі представників грального бізнесу.