весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/10/svitlovodsk_vidznachiv_svii_55ti.htm
Світловодськ відзначив свій 55-ти річний ювілей. Світловодськ – місто на березі моря. Так Кременчуцьке водосховище називають місцеві жителі. Саме з нього й почалась історія населеного пункту, - повідомляє канал "Кіровоград".

25-го березня 1954-го року Рада Міністрів СРСР ухвалила рішення про будівництво Кременчуцького гідровузла на Дніпрі. Так розпочалась історія Світловодська. З того часу вже виросло кілька поколінь, налагодилась інфраструктура. Місто набуло статусу обласного підпорядкування. Його мешканці впевнені – любити Світловодськ є за що.

Вітати ювілярів приїхали керівники області, народні депутати, знані на Кіровоградщині люди. Світловодськ має перспективу розвитку, він і сьогодні робить вагомий внесок у життя нашого краю – наголосила Світлана Негода у вітальному слові. Нині діяльність міст обласного підпорядкування під контролем голови облдержадміністрації, а спеціалісти вивчають потенціал і проблеми цих територій. Крім того, виконуюча обов'язки першого заступника голови ОДА передала дарунки двом родинам – багатодітній сім'ї Махненків з вісьмома дітьми, та сім'ї Без смольних, в якій виховуються двоє прийомних малюків. Отримала двд плеєр з карооке й п'ята школа Світловодська. Адже підростаюче покоління – головний ресурс міста. З теплими словами до його мешканців звернувся й заступник голови облради Якві Бондар. Він же вручив відзнаки тим, хто трудиться на добро свого краю. Світлана Негода переконана – саме в труді запорука успіху не тільки Світловодська. Але в першу чергу зусиль мають докладати керівники.